Domácnost

Samolepky na zeď

Pokud nechcete nebo nemůžete do zdi ťukat háčky nebo hřebíčky, zkuste nástěnné samolepky. I ty jsou naprosto stylové a originální a jejich rozmístění záleží jenom na vás. Barevné a hravé samolepky můžete aplikovat do pokojů svým ratolestem, designové kousky se potom budou hodit i do vašeho obývacího pokoje nebo třeba kuchyně.

Více

Samolepky se snadno lepí a stejně tak i odstraňují, přitom ale pokoji dávají jinou podobu. Pro větší efekt lze dnes pořídit dokonce i 3D samolepky na zeď, které z ní vystupují. Může se jednat například o motýlky nebo ptáčky, jejichž křídla budou vytvářet 3D efekt. Abyste spojili praktické s užitečným, pověste si na zeď stylové hodiny, které budou nejenom dobře vypadat, ale budou vás informovat o čase.

Hodiny mohou být zajímavé nejen provedením ciferníku, ale také svým tvarem nebo způsobem zavěšení. A pokud by se vám nechtělo nic dávat na zeď, můžete využít ještě dalšího prostoru a to podlahy, která se určitě ráda nechá zachumlat do nového originálního kusového koberce.

58
850
Barva
Ve slevě
Ne
  •  Ano
  •  Ne
preloader
Bohužel jsme pro vás nenašli žádné produkty.