Domácnost

Špetka inspirace nejen do domácnosti, přesně o tom je Bonipo

Udělat si to doma hezčí, mít útulnější zázemí, do kterého se budeme rádi vracet. To je přeci pro mnoho rodin úkol číslo jedna, není důvod, abychom si svá obydlí nezvelebovali – všichni se potom cítíme mnohem lépe! Nasbírejte proto inspiraci a nadchněte se nápady originálních designérů, kteří mají zkušenosti třeba i s malometrážními byty. Hezkých věcí do interiéru není nikdy dost, i kdyby mělo jít o nové hodiny do kuchyně nebo pár ručníků do koupelny. A co když můžete mít takové hezké věci ještě se zajímavou slevou? To už je skutečná bomba, které se nedá odolat. Byla by škoda podobnou šanci zahodit, že?

Nenechte si ujít slevové akce přesně na míru

O pár stovek méně za váš nákup, přesně to je heslem Bonipo! Můžete si vychutnat pestré barvy, eleganci a originalitu v jednom úhledném balení – a ještě ušetřit pěkné peníze, za něž pak můžete zajít třeba na dobrý oběd do oblíbené restaurace. Co je všechno vlastně k mání? Stačí se porozhlédnout v aktuální nabídce a poznat, že zajímavých věcí není nikdy dost. Útulné prostředí zajistí i pár polštářů a přehozů, díky nimž si pohovíte doma v obýváku zase o něco více. Odpočinek po náročném dni v práci ještě nikdy nebyl tak pestrobarevný – a v ohledu použitých materiálů pohodlný.

Kapitolou číslo jedna je v obýváku, ložnici i kuchyni bezesporu nábytek. Pokud jej nemáme perfektně sladěný, nejen v ohledu barev, nebudeme se doma nikdy cítit tak dobře, jako kdybychom si na něm dali skutečně nadmíru záležet. Křesla, komody nebo prostorné šatní skříně, do nichž se vejde spoustu důležitých věcí – a díky nimž uspoříme místo, jehož v bytě není nikdy dost (a že například u garsonek to platí hned dvojnásob).

Jednoduché využití, zajímavá sleva se přímo nabízí

Uspořte se slevovým kuponem, který zadáte v posledním kroku objednávky. Nejen procenta z nákupu! Nabízí se totiž i doprava zdarma, která potěší hlavně při nákupu poněkud objemnějšího zboží. Přepravní služby si totiž jinak účtují nemalé částky. Takže proč nepořídit hezkou rozkládací pohovku nebo houpací křeslo za nižší cenu a nechat si jej ještě dovézt doslova za pakatel? Stačí jediný kód! A nebojte se, doprava bude skutečně rychlá, takže nemusíte ten narozeninový dárek plánovat až tak dlouho dopředu. Raději si jej dobře rozvažte, ať skutečně udělá radost!